Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa

Witam,chciałbym wziąć pożyczkę gotówkową w wysokosci 30.000 zł na 36 rat, dodając dochód z dzierżawy/najmu w wysokości 6000 zł niestety okazuje się że nie spełniam kryteriów gdzie rata wynosi 1200 zł na miesiąc. O co chodzi?
Odpowiedz
0 Lajków
Klekx
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 135 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa

Witaj,
przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojego wniosku o pożyczkę, dlatego trudno mi powiedzieć dlaczego nie możemy zaproponować Ci naszej oferty.

Przy umowie najmu musi być ona prowadzona od min. 12 miesięcy na czas spłaty pożyczki. Jeżeli masz ten warunek spełniony i masz zdolność kredytową, to napisz do nas na czacie w Moim ING (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 24:00 i w sobotę od 8:00 do 22:00) lub zadzwoń do nas 32 357 00 69 (infolinia czynna całą dobę). Wtedy po potwierdzeniu Twoich danych sprawdzimy Twój wniosek.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 045 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy