Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa

Witam, jestem zainteresowana pożyczką gotówkową w ofercie specjalnej na kwotę 85 tys. Zastanawiam się czy wnioskować przez internet czy lepiej udać się do placówki. Czy gdybym miała decyzję odmowną to obniży dodatkowo moja zdolność jeśli później planuje ponowne zapytanie w placówce? Czy jeśli online się okaże ze wg banku nie mam zdolności na taka kwotę to czy zaproponują mi niższa alternatywna ofertę czy mam tak próbować kilka razy z coraz niższa kwotą?
Odpowiedz
0 Lajków
Luckal
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
23-01-2023
Wiadomość 1 z 2 (2 291 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa

Witaj,

o pożyczkę możesz wnioskować w najwygodniejszy dla siebie sposób - w bankowości, na infolinii lub w oddziale. Jeśli najwygodniejszą opcją jest dla Ciebie rozmowa telefoniczna lub wizyta w oddziale, to możesz napisać do nas na czacie w bankowości internetowej - umówimy ją dla Ciebie 😊 Jeśli złożysz wniosek w bankowości, a Twoja zdolność kredytowa będzie mniejsza - otrzymasz taką informację oraz alternatywną ofertę.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (2 225 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy