Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa/kredyt gotówkowy dla osoby samozatrudnionej

[ Edytowane ]

Dzień dobry, 

 

próbowałem złożyć wniosek o pożyczkę, jednak gdy wybierze się dochód z listy jako działalność gospodarcza to wymagana jest wizyta w Oddziale Banku? Co to oznacza? Trzeba przygotować dodatkową listę dokumentów? Czy istnieją ograniczenia w kontekście jak długo musi być prowadzona działalność, jeżeli wszystkie kwoty faktury spływają na konto które posiadam w ING? 

 

Dziękuję za odpowiedź, 

Odpowiedz
0 Lajków
rafalm
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 602 wyświetleń)

Re: Pożyczka dla osoby samozatrudnionej

Wniosek o pożyczkę na cele prywatne, jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz złożyć w oddziale banku.  Potrzebne Ci będą dokumenty w zależności od formy rozliczeń Twojej firmy.

Jeśli chcesz wnioskować o pożyczkę firmową, możesz złożyć wniosek przez Moje ING. Dokumenty możesz dołączyć do wniosku w bankowości. 

 

Działalność powinna być prowadzona od minimum 12 miesięcy. Jeśli firmę prowadzisz krócej-od minimum 6 miesięcy, możesz złożyć wniosek z zabezpieczeniem (w formie gotówki lub nieruchomości). 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 523 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy