Kredyty i pożyczki

Odpowiedz
Highlighted

Pożyczka gotówkowa. Pierwszy raz. 2000zł

Witam. Jestem zainteresowany pożyczką w wysokości 2000zł w rozłożeniu na 15 rat. Jest to moja pierwsza pożyczka, nigdy wcześniej nie brałem również nic na raty. Jestem stałym klientem banku ing od ponad 8 lat a od 4 lat regularnie wpływają na konto moje dochody. Chciałbym się dowiedzieć czy w takiej sytuacji bank będzie kontaktował sie telefonicznie z moim pracodawcą w celu potwierdzenia mojego zatrudnienia\wysokości moich dochodów. Oraz chciałbym również wiedzieć czy biorąc pożyczkę przez internetowy system bankowy będę zmuszony odwiedzić oddział bankowy czy wszystko załatwię przez internet?

ramirez43
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
1
29-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 471 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Pożyczka gotówkowa. Pierwszy raz. 2000zł

Podczas złożenia wniosku kredytobiorca wyraża zgodę na weryfikację informacji zamieszczonych w wniosku kredytowym. Zatem może odbyć się potwierdzenie zatrudniania poprzez dostarczenie dokumentacji czy też kontakt z pracodawcą niezaleznie od formy złożenia wniosku.  

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
11
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 423 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Karta Mastercard (nie pre-paid/wirtualna) mobilna podpięta pod konto główne.

Witam, czy ING planuje wprowadzić mobilną kartę Mastercard która będzie podpięta pod konto główne? Nie chodzi mi o kartę pre-paid czy też wirtualną. Taką kartę wprowadził mBank, jest ona podpięta pod

...

31-10-2020
Re: Brak uprawnień do obciążania rachunku

@baldekxd Na swoje konto powinieneś otrzymywać przelewy na swoje dane. W tej sprawie proszę, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING lub na naszej infolinii. 

31-10-2020
Bilety, parkometry w aplikacji mobilnej Moje ING

Witam, mam pytanie a mianowicie kiedy zostanie udostępniona możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej jak i opłacenia parkometrów w aplikacji Moje ING? Większość banków (PKOBP, Alior Bank, Millen

...

31-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy