Odpowiedz

Pożyczka Gotówkowa

Witam. Pracuję na umowę o pracę na czas określony do 2022 roku. Posiadam również limit odnawialny 4000. Mieszkam z rodzicami, a moje koszty utrzymania to około 1000 zł miesięcznie. Mój dochód netto to 2200 zł. Czy mam szansę na pożyczkę w wysokości 20 tysięcy na okres trwania umowy o pracę? 

Odpowiedz
0 Lajków
Kal94
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 234 wyświetleń)

Re: Pożyczka Gotówkowa

@Kal94 Cieszę się, że zainteresowałeś się naszą propozycją. Przykro mi, ale przed złożeniem wniosku kredytowego niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić Twojej zdolności kredytowej. Zachęcam Cię do złożenia wniosku w Moim ING w zakładce> Oferta ING> Kredyty i pożyczki> Pożyczka gotówkowa lub pod numerem 32 357 00 69 lub w oddziale. Dzięki temu decyzję kredytową poznasz maksymalnie do dwóch dni roboczych, a zazwyczaj jest ona od razu. Życzę Ci pozytywnej decyzji kredytowej i udanej realizacji swoich planów z naszą pożyczką Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
542
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 176 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy