Odpowiedz

Pensja na juz.

Dzień dobry,

Prowizja za udzielenie pożyczki w ramach usługi "Pensja na już" wynosi 40 PLN. W czasie wypełniania wniosku pojawia się jednak kolejna opłata : 

Opłaty (w tym za konto): 45,00 PLN. Czego dokładnie dotyczy ta opłata ? 

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
bat1981
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 852 wyświetleń)

Re: Pensja na juz.

Cieszę się, że zainteresowała Cię oferta Pensji na już.

Jest to produkt, w którym jedynym kosztem jest prowizja za jego udzielenie w wysokości 40 złotych.

Za Pensje na już nie pobieramy odsetek od wykorzystanej kwoty, a z limitu w rachunku możesz korzystać przez okres 15 dni od jego uruchomienia.

 

Bez dostępu do Twoich danych w systemie trudno nam powiedzieć o jakiej dokładnie opłacie Cię informowaliśmy.

Napisz proszę do nas po zalogowaniu się do Moje ING wybierając opcję Czat na dole strony, dzięki temu będziemy mieli wgląd do Twoich danych i wyjaśnimy dla Ciebie tę sytuację.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 817 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy