Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Oferta kredytowa biznes dedykowana widoczna w systemie

Witam,

widzę ofertę dedykowaną dal mnie  na tzw. kliknięcie w ofercie biznesowej. Czy jest graniczny termin tej oferty i później zniknie?

 

pozdrawiam

 

 

pepto 

Odpowiedz
0 Lajków
pepto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
19
1
17-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (4 608 wyświetleń)

Re.: Oferta kredytowa biznes dedykowana widoczna w systemie

W ofercie wyprzedaży pożyczki dla firm, gdzie marża wynosi 4% i 0% prowizji za uruchomienie,
termin tej oferty przypada na 31.05.2016 r.
Jeśli jest to indywidualna oferta dla Przedsiębiorcy widoczna po zalogowaniu do usługi,
to jej termin podajemy w wiadomości. Informację o terminie zakończenia takiej oferty sprawdzimy
również na infolinii(32 357 00 69 PON. – PT. 7-22, SOB. 8-20).

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (4 596 wyświetleń)

Re.: Oferta kredytowa biznes dedykowana widoczna w systemie

Rozumiem, dziękuję.

T w takim razie bardzo proszę o doprecyzowanie, czy oferty dedykowane z puli biznes widoczne w systemie po zalogowaniu, to jest stały element oferty na podstawie obrotów? Czy tylko ogólna akcja zamknięta czasowo i później już nie będzie widoczna.

 

z góry dziękuję za odpowiedź

 

pozdrawiam

 

pepto

Odpowiedz
0 Lajków
pepto
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
19
1
17-04-2016
Wiadomość 3 z 4 (4 559 wyświetleń)

Re.: Oferta kredytowa biznes dedykowana widoczna w systemie

Decyzję o przyznaniu i czasie trwania takiej oferty zawsze podejmujemy indywidualnie. Wpływa na to wiele czynników.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (4 536 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy