Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Odstąpienie od umowy zawartej online

Witam,

 

Czy rezygnacja z pożyczki gotówkowej można dokonać online za pomocą bankowości internetowej? Czy dodatkowo należy odwiedzić oddział banku?

Czy pobrana prowizja zostanie zwrócona w całości?

 

Dziękuję za pomoc

Odpowiedz
0 Lajków
errorfree
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
05-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (3 371 wyświetleń)

Re: Odstąpienie od umowy zawartej online

Jeśli masz na myśli odstąpienie od umowy pożyczki, możesz je złożyć do 14 dni kalendarzowych licząc od następnego dnia po zawarciu umowy.
Odstąpienie od pożyczki możesz złożyć w Moim ING. Wybierz w sekcji Kredyty konkretną pożyczkę, a następnie Wnioski/Odstąpienie od umowy.  

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 325 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Coś nałgałeś. Próbowałem właśnie zrobić przelew i nawet nie chodzi o to, że wymagają autoryzacji. Ja w ogóle go nie mogę wykonać. Pojawia się komunikat:

 

Nie możesz zrobić tego przelewu w Moim ING. Kwo

...

17-04-2024
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy