Odpowiedz

Limit zadłużenia

Witam, chciałam się dowiedzieć,
Mam 8500 tys zł limitu zadłużenia do dnia 27.07.25, w umowie mam napisane ze umowa na czas 12 miesięcy z możliwością przedłużenia, limit odnowi się w tym dniu automatycznie.
Moja pytanie brzmi czy w dniu 27.07 na koncie muszę mieć cala kwotę zadłużenia? Czy jeśli będzie brakować np 3-4 tysięcy w sensie z limitu 8500 wpłacone bedzie 5tys to limit się odnowi tez automatycznie?
Odpowiedz
0 Lajków
alutka9090
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-04-2025
Wiadomość 1 z 3 (3 080 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia

Jeśli Twoja umowa odnowi się automatycznie, to w takiej sytuacji limit nie musi być spłacony w tym dniu. Korzystasz z niego tak jak do tej pory Emotikon: Szczęśliwy


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
507
88
18-01-2021
Wiadomość 2 z 3 (3 027 wyświetleń)

Re.: Limit zadłużenia

Czyli może widnieć jakaś część na minusie, dziekuje bardzo za odpowiedz 😊
Odpowiedz
0 Lajków
alutka9090
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-04-2025
Wiadomość 3 z 3 (3 023 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Załadanie konta na selfie nie działa

"Nie udało się zrobić zdjęcia twojej twarzy". Ósmy raz próbuję założyć konto, straciłem godzinę i nic. Oświetlenia odpowiednie, w owalu twarz wyraźna

i za każdym razem otrzymuję taki komunikat.
Zgłaszał

...

26-07-2026
Re: Klucz U2F a płatności za parking w aplikacji

Dziękujemy za przesłaną sugestię, przekazaliśmy opinię do odpowiedniego działu.

24-07-2026
Klucz U2F a płatności za parking w aplikacji

Bardzo często korzystam z opcji płatności za parking w aplikacji, ale jestem również fanem korzystania z klucza U2F dla bezpieczeństwa.

Czy jest szansa, aby płatności za parking, tak jak np. kod BLIK, ...

24-07-2026