Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Limit zadłużenia / karta kredytowa

Witam,
Posiadam kredyt w ing od 2 msc i do tej pory spłacany jest terminowo. Chciałabym dodać do konta debet albo karte kredytową, ponieważ ostatnio wypadają mi nagłe wydatki między wypłatami. Zarabiam 1600 z groszem, ale niestety ani jedna ani druga opcja nie jest dla mnie dostępna. Czy mając pożyczkę nie moge skorzystać z tych opcji?
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Bazia
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 347 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia / karta kredytowa

Możliwość uzyskania karty kredytowej lub limitu zadłużenia w koncie zależy od Twojej zdolności kredytowej. Samo posiadanie pożyczki gotówkowej nie wyklucza skorzystania z innej formy kredytowania. Podstawą do przyznania któregoś z tych produktów jest Twoja zdolność kredytową, którą sprawdzamy podczas każdego wniosku kredytowego. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 256 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy