Odpowiedz

Limit na koncie -decyzja

Witam. Byłem dziś w oddziale złożyć wniosek o limit na koncie. Dostarczylem dokumenty -3 wyciągi z innego banku ponieważ tam wpływa wynagrodzenie. Po uzupełnieniu wniosku Pani poinformowała mnie ze sprawa została skierowana na wyższy stopień decyzyjny i odpowiedź będzie w ciągu 24h. Czy to oznacza że wniosek będzie zakończony negatywnie czy po prostu zostaje poddany dodatkowej analizie?
Odpowiedz
0 Lajków
MichalB
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-10-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 702 wyświetleń)

Re.: Limit na koncie -decyzja

Decyzję kredytową podejmujemy maksymalnie do dwóch dni roboczych. Jeśli wniosek został skierowany do dalszej analizy, nie oznacza to, że zostanie rozpatrzony negatywnie.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 660 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Bardzo dziękuję za pozytywną wiadomość. Tak, rzeczywiście widzę już taką możliwość w Moim ING. Dziękuję za pomoc.

15-07-2024
Re.: Nie możesz dzisiaj złożyć więcej wniosków

W jednym dniu w Moim ING możesz złożyć 3 wnioski kredytowe. Jeżeli nadal pojawia się kłopot ze złożeniem wniosku, proszę o kontakt ze specjalistą na czacie w Moim ING. Czat znajdziesz na dole strony p

...

15-07-2024
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

@Arni @poktam Oferta jest już dostępna. Możecie założyć Moje ING dla dziecka w Panelu rodzica, który znajdziesz po wybraniu Usługi w Moim ING.

15-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy