Odpowiedz
Highlighted

Kwota dostępna do uruchomienia:

Witam brałam kredyt przez aplikację ing wszystko ładnie przeszło potwierdziłam kodem akceptację warunków. Pojawiło mi się że następnego dnia pieniądze zostaną wypłacone na rachunek... Pierwszego dnia nic nie było drugiego tak samo i dzisiaj pojawiło się w kredytach kredyt na kwotę która wzięłam i niestety nic nie dostałam i pisze Kwota dostępna do uruchomienia: MOJA KWOTA KTÓRA POZYCZYLAM.

Co teraz??
Odpowiedz
0 Lajków
gorzelskamagda
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
11-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (172 wyświetleń)
Highlighted

Re: Kwota dostępna do uruchomienia:

Chciałbym Ci pomóc, ale przez naszą społeczność nie mamy dostępu do danych w naszych systemach. Napisz do nas, proszę, na czacie w Moim ING lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. Nasi specjaliści to dla Ciebie sprawdzą. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
549
166
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (119 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: wniosek o kredyt hipoteczny wydłużenie okresu kredytowania

Wszystko można zmienić. Czasem to wymaga oczywiście na nowo przeliczenia zdolności a co za tym idzie nowego wniosku. Warto jednak przeliczyć sprawę i na spokojnie podjąć decyzję. No i pamiętaj: ING ma...

18-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny

Dodatki mogą podwyższyć zdolność w szczególności jeżeli mają charakter cykliczny lub jeżeli regulamin zakładu pracy reguluje sposób ich wypłaty. Miałam taką sytuację że właśnie ING początkowo nie zgod

...

18-09-2020
Re.: Uzn odsetki skapitalizowane

U mnie to samo. Bardzo nieładnie ze strony banku. Obciążenie na rachunku nie wiadomo za co. To chyba nie problem klienta że odsetki zostały źle obliczone.

18-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy