Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kredyt obrotowy dla spółki z o.o.

Dzień dobry,

Otrzymałem pozytywną decyzję oraz umowę do podpisania na udzielenie kredytu obrotowego dla dwuosobowej spółki z o.o.

Spółka nie płaci składek ZUS, ponieważ jako co najmniej dwuosobowa spółka jest to nie wymagane. Bank jako załącznik wymaga wniosku o niezaleganiu w płatnościach do ZUS. Nie jestem w stanie w ZUS-ie otrzymać zaświadczenia o niezaleganiu ponieważ spółka nie widnieje jako płatnik.

Jeżeli otrzymałem w informacjach od banku, po moim podpisie elektronicznym, że bank podpisał umowę czy potrzebują jeszcze takiego zaświadczenia, czy po otrzymaniu takiej informacji mogę już czekać na uruchomienie środków?

Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek informację, kogoś w podobnym położeniu. Infolinia tłumaczy żeby kontaktować się z ZUS...

Odpowiedz
0 Lajków
orlowski-lukasz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
30-01-2024
Wiadomość 1 z 2 (2 783 wyświetleń)

Re: Kredyt obrotowy dla spółki z o.o.

ZUS powinien wystawić zaświadczenie o tym, że nie jesteś płatnikiem.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
SebastianM
Moderator
Moderator icon
80
13
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (2 737 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przejecie konta POMOCY!!!

Stało się to przed chwilą!!!!

 

29-04-2024
Przejecie konta POMOCY!!!

Witam pilnie potrzebuje pomocy poniedziałek ktoś włamał się na moje konto zmienił nr.tel i hasło do logowania proszę pilnie o pomoc!!

29-04-2024
Analiza wniosku

Wniosek złożony 9.02, dziś na drugim punkcie..analiza dokumentów, dosyłane ponownie zaświadczenia , zaraz minie 3 mce..Jestem załamana, bo umowa kupna nieruchomości już mi sie zakończyła 15 kwietnia. ...

28-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy