06-08-2019 06:37
07-08-2019 06:43
Witaj,
tak, w tej sytuacji potrzebujesz zaświadczenia o zarobkach na formularzu od pracodawcy. Znajdziesz go na naszej stronie internetowej u dołu ekranu w pozycji Tabele, regulaminy, notowania -> Regulaminy -> Inne dokumenty.
Jeśli na Twoje konto wpłynęłyby co najmniej 3 wypłaty, to wtedy z reguły nie prosimy o zaświadczenie.
Pozdrawiam ![]()
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026