Odpowiedz

Kredyt dla stałego klienta

Witam, jestem waszą klientką od 10lat. Nigdy nie miałam problemów z kredytami i ich spłatami. W tym czasie zmieniałam kilka razy pracę co nie utrudniało płynności co miesięcznych wpływów. Mimo to jestem traktowana jak obcy niewypłacalny klient. Kredytu nie otrzymam bo np. mam za małe dochody przy dzieciach albo za krótki okres umowy o pracę co w innych bankach nie ma takiego znaczenia i okres kredytowania otrzymuje dłuższy niż moja umowa o pracę bo jestem dla nich rzetelnym klientem. Przy takim podejściu do stałych klientów a przede wszystkim rzetelnych! niestety jestem zmuszona poszukać innego banku który spełni moje oczekiwania.
Karola
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
26-07-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 767 wyświetleń)

Re.: Kredyt dla stałego klienta

Na decyzję kredytową wpływają różne informacje, m.in. dochód, ilość osób w gospodarstwie domowym, wydatki gospodarstwa domowego.
Możemy udzielić kredytu na okres dłuższy niż ma się umowę. Ważne jednak, aby dla umowy o pracę:
- zatrudnienie  było u tego samego pracodawcy przez co najmniej 12 m-cy przed złożeniem wniosku,
- umowa musi być zawarta na co najmniej 12 miesięcy do przodu na dzień złożenia wniosku.

Taki wniosek można złożyć w naszym oddziale.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
788
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 729 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Witam,
Nie rozumiem jak w takich nagłych przypadkach jak pieniądze na operację dziecka , bank nie proponuje szybkiego rozwiązania sprawy . W dniu dzisiejszym wpłaciłam 11 400zl . Pieniądze muszę wpłaci...

05-10-2024
Cele oszczędnościowe - cele wspólne

Posiadam pełnomocnika do konta oszczędnościowego. Gdy próbuje utworzyć cel oszczędnościowy zostaje przekierowany do procesu otwarcia wskazanego konta oszczędnościowego.

Czy jeżeli konto do którego mam ...

05-10-2024
Re.: Spłata nie swojego kredytu

Pięknie dziękuję!

05-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy