Odpowiedz

Kredyt dla stałego klienta

Witam, jestem waszą klientką od 10lat. Nigdy nie miałam problemów z kredytami i ich spłatami. W tym czasie zmieniałam kilka razy pracę co nie utrudniało płynności co miesięcznych wpływów. Mimo to jestem traktowana jak obcy niewypłacalny klient. Kredytu nie otrzymam bo np. mam za małe dochody przy dzieciach albo za krótki okres umowy o pracę co w innych bankach nie ma takiego znaczenia i okres kredytowania otrzymuje dłuższy niż moja umowa o pracę bo jestem dla nich rzetelnym klientem. Przy takim podejściu do stałych klientów a przede wszystkim rzetelnych! niestety jestem zmuszona poszukać innego banku który spełni moje oczekiwania.
Karola
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
26-07-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 547 wyświetleń)

Re.: Kredyt dla stałego klienta

Na decyzję kredytową wpływają różne informacje, m.in. dochód, ilość osób w gospodarstwie domowym, wydatki gospodarstwa domowego.
Możemy udzielić kredytu na okres dłuższy niż ma się umowę. Ważne jednak, aby dla umowy o pracę:
- zatrudnienie  było u tego samego pracodawcy przez co najmniej 12 m-cy przed złożeniem wniosku,
- umowa musi być zawarta na co najmniej 12 miesięcy do przodu na dzień złożenia wniosku.

Taki wniosek można złożyć w naszym oddziale.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 509 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy