Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kredyt a nowa umowa na nowych zasadach

Witam. Mam takie pytanie. Sprawdzając czy otrzymam kredyt online wpisując dane swoje i firmy i oferta którą chciałem jest dla mnie dostępna. Przy polu w którym trzeba wybrać od ilu się dostaje wynagrodzenie wybieram W miesiącach: 1 - krótko wiem ale o tym za chwilę. Póki co zrezygnowałem bo mam pytanie. W oddziale banku Pani mnie odesłała z kwitkiem. Pracuję już ponad 1,5 roku w tym samym miejscu w tej samej firmie i od tego czasu mam dochody z tytułu umowy o pracę. Wcześniej pracowałem przez pośrednictwo i nie mogłem wziąść kredytu ponieważ miałem umowę na 6 miesięcy, potem znowu na 6 miesięcy i tak w kółko. Teraz przejeła mnie w końcu ta firma na okres 3 lat w której pracuję te ponad 1,5 roku. I jest znowu problem. Ponoć trzeba mieć dochód od 3 miesięcy z tytułu wynagrodzenia z danej firmy. Mam dopiero pierwszą wypłatę. Pani kazała mi dać w firmie wniosek lecz Panie są tam na tyle nie miłe i bezczelne i starają mi się wmówić że mogę zachorować czy wziąść jakiś urlop o nie chcą wyliczyć mi dochodu nawet w przybliżeniu. Co teraz mogę zrobić? Czekać do lutego? Czy co? Po zaznaczeniu dochodu od 1 miesiąca i po weryfikacji internetowej kredyt mogę wziąść i nie wiem czy brać i potem wyjść na glupiego bo nie będę mieć tego zaświadczenia. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
reckzz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-11-2015
Wiadomość 1 z 4 (13 388 wyświetleń)

Re.: Kredyt a nowa umowa na nowych zasadach

[ Edytowane ]

Wniosek o produkty kredytowe można złożyć już po jednym pełnym przepracowanym miesiącu (dla umowy o pracę).
Przy składaniu wniosku może Pan zostać poproszony o zaświadczenie o zarobkach wypełnione przez pracodawcę na druku naszego banku.

Jeśli konto prowadzi Pan w naszym banku, po 3 miesiącach uzyskiwania wynagrodzenia na rachunek bankowy obniżymy prowizję dla pożyczki.

Odpowiedz
0 Lajków
DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (13 256 wyświetleń)

Re.: Kredyt a nowa umowa na nowych zasadach

Tzn. jeszcze raz. Mogę złożyć po miesiącu ale mogą mnie poprosić o ten druczek którego mi nie chcą wypełnić w pracy. Ale na koncie prowadze stale dochody od ponad 1,5 roku. Więc czy warto się zgłosić do Państwa czy nie w sprawie tego kredytu w tej sytuacji?

Odpowiedz
0 Lajków
reckzz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
25-11-2015
Wiadomość 3 z 4 (13 221 wyświetleń)

Re.: Kredyt a nowa umowa na nowych zasadach

Niezależnie od tego, jak długo uzyskuje Pan wpływy na rachunek z tytułu wynagrodzenia, do podjęcia ostatecznej decyzji kredytowej może być potrzebne takie zaświadczenie. Wniosek o pożyczkę może Pan złożyć w oddziale banku, telefonicznie, bądź przez internet, a jeśli wymagane będzie dostarczenie ww. dokumentu, może Pan zrezygnować z kontynuacji składania wniosku.

Odpowiedz
0 Lajków
DietmarW
Były moderator
Były moderator icon
29
10
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (13 212 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje Kredytowe

Nie mogę się dowiedzieć ja policzyć dochód z działalności gospodarczej opodatkowanej na karcie podatkowej?
Placówka jak i infolinia nie potrafią odpowiedziec

Jak policzyć wypłatę trzynastej emerytury ?

22-05-2024
Re: Wyłączenie widoczności danych osobowych po wykonaniu przelewu

Jak to się ma do RODO? Jaka jest podstawa prawna udostępniania tych danych?

 

O ile się nie mylę w Polsce kwestie realizowania przelewów reguluje m.in. ustawa z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatn

...

21-05-2024
NWH a czasy procesowe

Cześć,

 

Mam pytanie odnośnie czasów procesowych w NWH (Nowy Wniosek Hipoteczny). 

Wedle tego co znajduje się na stronie: https://www.ing.pl/partner/indywidualni/hipoteka/proces-kredytowy kolejność proce

...

21-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy