Odpowiedz

Konsolidacja

Witam.Mam pytanie .Czy mialbym mozliwosc skonsolidowania dwoch kredytow ktore posiadam w ing jeden 105 tys drugi 27 tys w jeden zeby placic jedna rate jezeli kwota konsolidacji przekracza 100 tys zloty.Limit Konsolidacji to 100 tys zloty?pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
bunnyrabbitz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-05-2021
Wiadomość 1 z 3 (556 wyświetleń)

Re.: Konsolidacja

Limit raczej jest większy, tylko pytanie czy bank Ci wydłuży okres kredytowania bo w moim przypadku za skurczybyka nie chcą wydłużyć okresu na więcej niż 60 miesięcy
Odpowiedz
0 Lajków
Marszy4283
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-03-2021
Wiadomość 2 z 3 (530 wyświetleń)

Re: Konsolidacja

bunnyrabbitz, jeśli w Moim ING nie możesz złożyć wniosku na kwotę większą niż 100 tys. zł, to prawdopodobnie masz zaznaczoną pożyczkę z ubezpieczeniem (ochrona spłaty). Wystarczy, że odznaczysz tę opcję - wtedy maksymalna kwota pożyczki gotówkowej (bez ubezpieczenia) to 200 tys. zł

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
347
86
19-03-2018
Wiadomość 3 z 3 (492 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Naprawcie bezpieczeństwo bankowości

Witajcie, nie wiem gdzie mogę zgłosić wszelkim programistom czy twórcom całej tej bankowości internetowej banku ING, dlatego piszę tutaj na forum. Mianowicie chciałbym zaproponować wprowadzenie system

...

24-07-2021
Re: Re.: Aplikacja Makler

Nie mamy awarii, tylko zaplanowane prace. Potrwają dziś do 20:00. 

24-07-2021
Re.: Aplikacja Makler

Do aplikacji INGMAKLER NIR można się zalogować … a na moim koncie ing zniknęła zakładka konto inwestycyjne - czyli brak dostępu do pieniędzy ! Bank powinien od razu dać komunikat o awari!!! I ile to p...

24-07-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy