Odpowiedz
Dzień dobry, jeśli otrzymałam od komornika list o zajęciu Moje wynagrodzenia na poczet spłaty długu, czy jest jeszcze możliwość dogadać się z Państwem na spłatę zobowiązań bez udziału konornika?

Dziekuje
roksana9890
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
08-02-2022
Wiadomość 1 z 3 (2 653 wyświetleń)

Re: Komornik

Dzień dobry, mamy obowiązek realizować zajęcie zgodnie z prawem. W celu uzgodnienia spłaty proszę, skontaktuj się już z komornikiem. 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (2 618 wyświetleń)

Re.: Komornik

Jeżeli otrzymałaś od komornika list o zajęciu wynagordzenia to w pierwszej kolejoności takie zajęcie realizuje Twój pracodawca bo to pracocodawca wypłaca wynagrodzenie. Pracodawca również otrzymuje informacje od komornika o tym, że masz zajęcie wynagrodzenia (uważaj, niektórzy pracodawcy patrzą na pracownika z zajęciami komorniczymi nieprzychylnym okiem, jeżeli masz problem ze spłatą długów i masz zajęcie to pracodawca może się obawiać, że wpadniesz w spiralę zadłużenia i jeżeli w pracy masz do czynienia z gotówką lub dostępem do środkówfinansowych zaczniesz "podkradać" aby spłacić swoje długi. Pracodawca będzie Ci się przyglądał.
Anna_N
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
1
26-03-2022
Wiadomość 3 z 3 (2 462 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy