Odpowiedz

Kilka pytań o kredyt gotówkowy.

Witam.Taka sytuacja.Mam kilka zobowiązań kredytowych które to za kilka dni będą spłacone(pożyczka od rodziny)gdyż były zawarte na niekorzystnych dla mnie warunkach.Zakładając że spłace wszystko w poniedziałek i z każdego zamykanego kredytu będę miał potwierdzenia zamknięcia zobowiązania (wiem że w biku czasem dopiero wykreślają po 30 dniach) to ING będzie honorował te potwierdzenia zamknęcia kredytów jeżeli chciałbym wziąść nowe zobowiązanie np.we wtorek czyli dzień po zamknięciu starych kredytów czy muszę czekać 30 dni aż bik zaktualizuje nowe dane.Chodzi o dość dużą kwotę więc chciałbym wiedzieć na 100%.Kolejne pytanie z umową o prace na okres 2 lat liczoną od kwietnia tego roku na jaki okres dostanę kredyt?ogółem w jednej firmie już rok czasu z tym że najpierw były to umowy przez pośrednika a od kwietnia bezpośrednia umowa z firmą matką,czy będzie potrzebna promessa żeby np.uzyskać dłuższy okres kredytowania?Jak ING liczy zdolność 50% wynagrodzenia może być przeznaczona na ratę czy 65% jak to jest w niektórych bankach.Pozdrawiam i czekam na info.

Odpowiedz
0 Lajków
konio
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-09-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 713 wyświetleń)

Re.: Kilka pytań o kredyt gotówkowy.

Istenieje możliwość zawnioskowania o produkt kredytowy kolejnego dnia od spłacenia poprzednich zobowiązań. Najlepiej złożyć taki wniosek kredytowy w oddziale banku. Wniosek taki zostanie przyjęty z ewentualnym uwzględnieniem Twoich zaświadczeń o spłaconych zobowiązaniach.

Zdolność kredytowa jest określana na podstawie średniego miesięcznego dochodu netto wnioskodawcy/współwnioskodawców (z możliwym uwzględnieniem dochodu współmałżonka wyrażającego zgodę, który dostarcza dochód, jeżeli zezwalają na to regulacje produktowe), średnich miesięcznych wydatków na utrzymanie oraz miesięcznych obciążeń kredytowych i innych finansowych, do których spłaty wnioskodawca/wnioskodawcy są zobowiązani.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
32
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 641 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Konto Mobi

Czy jeśli posiadałam kartę Mobi 13-18, to po ukończeniu 18 lat, muszę jechać do banku i wymienić ją na 18-26, czy mogę to zrobić przez aplikację mobilną, np. zamawiając kartę?

04-10-2022
Re: Kredyt hipoteczny a inne pożyczki

Tak, mając kredyt hipoteczny możesz starać się także o pożyczkę gotówkową. Jeśli chodzi o kwotę pożyczki, to niestety nie będziemy w stanie tego wskazać tutaj. Wpływ na kwotę będzie miała m.in. zdolno

...

04-10-2022
Re.: Gwarantowany kredyt mieszkaniowy - mieszkanie bez wkładu własnego

Dzień dobry, Czy na chwilę obecną jest możliwość badania zdolności kredytowej na zakup mieszkania przy uwzględnieniu programu Mieszkanie bez wkładu własnego?

04-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy