Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

KREDYT KONSUMPCYJNY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Chciałabym dostać szczegółowe informacje na temat kredytu, gdyż strona ING zawiera mało informacji

  • oprocentowanie,
  • rodzaj oprocentowania (stałe, zmienne),
  • sposób wypłaty (jednorazowo, transze),
  • prowizje,
  • pozostałe opłaty,
  • rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO),
  • czas kredytowania oraz przeznaczenie kredytu,
  • rodzaje oraz wysokość zabezpieczenia spłaty kredytu,
  • badanie zdolności kredytowej,
  • sposób spłaty kredytu,
  • ubezpieczenie przedmiotu kredytowania,
  • inne, istotne kwestie dotyczące kredytu.
Odpowiedz
0 Lajków
marooo_o
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 738 wyświetleń)

Re: KREDYT KONSUMPCYJNY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

@marooo_o postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania Emotikon: Szczęśliwy

  • oprocentowanie
    uzależnione jest od tego jaką formę kredytu wybierzesz. Wynosi ono od 6,99% do 7,99%. Wpływ na wysokość ma miedzy innymi to czy będziesz korzystał z ubezpieczenia kredytu 
  • rodzaj oprocentowania (stałe, zmienne)
    oprocentowanie stałe jest, jeśli wybierasz okres kredytowania do 36 m-cy. Jak dłuższy czas spłaty, to wówczas jest zmienne 
  • sposób wypłaty (jednorazowo, transze)
    kredyty gotówkowe wypłacamy od razu w całości. Nie dzielimy ich na transze
  • prowizje
    prowizja jest również uzależniona od rodzaju pożyczki jaką wybierasz, wpływ na nią ma m.in. kwota kredytu. Możesz wnioskować o pożyczkę w wysokości od 1 000 do 100 000 zł. Jeśli zamierzasz przeznaczyć część pożyczki na spłatę innych zobowiązań, to wówczas nie ma prowizji. Jeśli prowizja występuje, to możesz ją kredytować, albo możemy ją pobrać z kwoty kredytu.
  • pozostałe opłaty,
    nie pobieramy dodatkowych opłat za rozpatrzenie wniosku czy też wcześniejszą spłatę pożyczki
  • rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO),
    jest uzależniona od konkretnego wariantu kredytu, najlepiej napisać do nas zapytanie o konkretną kwotę, wówczas policzymy dokładne koszty,
  • czas kredytowania oraz przeznaczenie kredytu,
    można rozłożyć pożyczkę maksymalnie na 120 m-cy. Długość kredytowania jest też uzależniona od dochodów i czasu ich otrzymywania. Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel. Mamy również ofertę ekopożyczki na zakup ekologicznych produktów. Więcej na ten temat poczytasz tutaj
  • rodzaje oraz wysokość zabezpieczenia spłaty kredytu,
    przy kredytach gotówkowych nie bazujemy na dodatkowych zabezpieczeniach
  • badanie zdolności kredytowej,
    zdolność kredytową badamy w momencie złożenia wniosku, na podstawie uzupełnionych informacji
  • sposób spłaty kredytu,
    kredyt można spłacać automatycznie z konta osobistego lub specjalnie do tego celu utworzonego konta technicznego
  • ubezpieczenie przedmiotu kredytowania,
    ubezpieczenie nie jest związane z przedmiotem kredytowania, bo są one na dowolny cel. Więcej o ubezpieczeniach kredytu możesz przeczytać tutaj
  • inne, istotne kwestie dotyczące kredytu
    pożyczkę można w dowolnej chwili nadpłacać bez dodatkowych kosztów. Każda napłata jest przeznaczona na spłatę kapitału. Skracamy wówczas czas kredytowania i zmniejszają się koszty. 
**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 661 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy