Odpowiedz

Czas oczekiwania na decyzje

Witam, 14 sierpnia zostal zlozony wniosek o kredyt gotowkowy przez internet, zostal wyslany rowniez przelew weryfikacyjny. Otrzymany mail to ze wniosek zostal wstepnie zaakceptowany i dane do przelewu weryfikacyjnego. Napisane rowniez ze jak bank zaksieguje wplate jednego grosza czyli weryfikacje, otrzymam maila z decyzja. jak dlugo sie czeka? dokumenty tez byly dolaczone. serdecznie pozdrawiam :-)

Odpowiedz
0 Lajków
rmba
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-08-2016
Wiadomość 1 z 3 (10 101 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania na decyzje

I czy bank ewentualnie po przeanalizowaniu dokumentow proponuje inna kwote kredytu na jak mnie stac czy musze na nowo skladac wniosek?

Odpowiedz
0 Lajków
rmba
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
17-08-2016
Wiadomość 2 z 3 (10 099 wyświetleń)

Re.: Czas oczekiwania na decyzje

Decyzję kredytową do wniosku składanego poprzez stronę internetową naszego banku podejmujemy do 5 dni roboczych od jego złożenia. Dodam, że jeżeli decyzja jest pozytywna to kolejne maksymalnie 4 dni robocze trwa udostępnienie środków klientowi. Jeżeli wniosek rozpatrzymy negatywnie to przy wniosku składanym tą metodą nie zaproponujemy alternatywy. W tym przypadku proponuję kontakt z infolinią banku pod numerem 32 357 00 69 lub z dowolną placówką naszego banku. Te formy kontaktu dają szansę na otrzymanie alternatywnych warunków kredytowania, nawet gdy wstępna decyzja jest negatywna.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 3 z 3 (9 980 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy