Odpowiedz

BLOKADA NA PŁATNOŚĆ KREDYTU

Witam. Mam do spłacenia jedną z rat kredytu. Spłacam zwykle 10tego każdego miesiąca. Niestety nie miałem możliwośći wpłacenia pieniędzy do tego dnia. Mam obecnie na minusie kwote jednej raty oraz "BLOKADA NA PŁATNOŚĆ KREDYTU" ten komunikat. Dzisiaj wpłynął środki na moje konto więc rata zostanie spłacona i wszystko się wyrówna ? Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
dawidgry
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
13-02-2017
Wiadomość 1 z 6 (31 252 wyświetleń)

Re.: BLOKADA NA PŁATNOŚĆ KREDYTU

Raty pobieramy w godzinach późno popołudniowych/ wieczornych, jeśli do tego czasu wpłyną pieniądze to rata będzie uregulowana.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (31 251 wyświetleń)

Re.: BLOKADA NA PŁATNOŚĆ KREDYTU

Ale czy w kolejnym dniu lub kolejnych jak pisze autor, gdy nastąpi zasilenie automat dokona spłaty kredytu z ewentualnymi odsetkami za opóźnienie? Czy działa inna procedura w tym momencie? Rozumiem, że rachunek osobisty jest powiązany z kredytowym? Czy raczej nie mówimy tu o automacie a jedynie ręcznej spłacie kredytu jako dyspozycji przelewu?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 6 (31 197 wyświetleń)

Re.: BLOKADA NA PŁATNOŚĆ KREDYTU

@Konto usunięte Jeśli udostępnisz pieniądze na swoim rachunku automatycznie je pobierzemy na spłatę pożyczki.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 4 z 6 (31 172 wyświetleń)

Re.: BLOKADA NA PŁATNOŚĆ KREDYTU

@PatrykWczy przez "udostępnienie" rozumiesz dostępne środki? Nawet dzień dwa po terminie spłaty? System sprawdza każdego dnia czy są środki i pobiera je automatycznie? Czy taka sytuacja ma miejsce tylko w dniu przypadający na datę spłaty raty kredytu?

Przepraszam, że pytam, nie mam kredytu, a ciekawi mnie mechanizm, który odgrywa dosyć ważną rolę wg mnie.

Jeżeli spłata działałaby tak jak "planowanie/zlecenie stałe" to system pozostawia jedynie komuniat "nie udało się". Kolejnej próby nie podejmuje.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 6 (31 169 wyświetleń)

Re.: BLOKADA NA PŁATNOŚĆ KREDYTU

@Konto usunięte Tak, chodzi o pieniądze dostępne na Twoim rachunku. Nawet dzień lub dwa dni po terminie pobierzemy je na zaległą spłatę zobowiązania kredytowego.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 6 z 6 (31 127 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy