Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Błąd na stronie i aplikacji, brak pomocy

Dzień dobry.

Tydzień temu składałem wniosek o kredyt konsolidacyjny. Wniosek został odrzucony ponieważ nie dołączyłem  potrzebnym dokumentów (zaświadczenie o dochodach)



Postanowiłem złożyć wniosek ponownie, niestety podczas składania wniosku nie widziałem żadnej opcji "dodaj pliki"


Opcji nie było zarówno na aplikacji, jak i stronie. Podczas rozmowy na czacie żadnej z konsultantów (ogolnie 6 osób) nie był w stanie mi pomóc. Twierdzili, że ta opcja musi gdzieś być,ale w szczegółach oferty albo w na samym początku w opcji o dochodach. Dwukrotnie byłem przełączany do specjalisty kredytowego, który napisał zupełnie to samo. Kiedy prosiłem o sprecyzowanie gdzie dokładnie, dziwnym trafem zrywało się połączenie internetowe.


Brak jakiejkolwiek pomocy.

 

Opcji dodaj plik,w moim przypadku poprostu niema.

Odpowiedz
0 Lajków
lokokosi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-08-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 244 wyświetleń)

Re: Błąd na stronie i aplikacji, brak pomocy

Chciałbym Ci pomóc, ale przez naszą społeczność nie mamy żadnego dostępu do danych w naszych systemach. Jeżeli nie miałeś możliwości dodania załączników w Moim ING, a analitycy poprosili Cię o dostarczenie dodatkowych dokumentów, to najlepiej będzie, jeżeli złożysz ten wniosek wraz z dokumentami bezpośrednio w oddziale banku. Możesz również podczas rozmowy na czacie w Moim ING lub telefonicznie pod numerem 32 357 00 69 poprosić o złożenie reklamacji z prośbą o wyjaśnienie, dlaczego mimo prośby o dodanie załączników nie mogłeś tego zrobić w swoim wniosku przez internet.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 199 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy