Odpowiedz

zdolność kredytowa

Mam pytanie o zdolność kredytową. Mam umowe o pracę na czas określony do końca  2017r. z tym że w tej firmie pracuje już 6 lat wiec na pewno będzie przedłużona. Na ręke zarabiam 3000zł. Wkładu własnego mam 80 tyś. Z mężem mam rozdzielność majątkową. Dzieci brak. Zobowiązań finansowych nie mam. Wiek 28 lat. Czy dostanę kredyt hipoteczny na 30 lat. na kwotę 290 tyś.???

Odpowiedz
0 Lajków
KowalOla0088
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
08-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 071 wyświetleń)

Re.: zdolność kredytowa

Na podstawie podanych przez Ciebie danych finansowych, zdolność kredytowa na kwotę 290 000,00 zł jest pozytywna, zakładając, że zakup  mieszkania i kredyt będzie udzielony tylko Tobie. Obliczenie jest orientacyjne. Szczegółowo zdolność kredytową wyliczymy po złożeniu dokumentów do wniosku kredytowego.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 972 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy