Odpowiedz

rozliczenie transz

Cześć

budujemy dom i chcielibyśmy rozliczyć pierwszą transzę kredytu. w kosztorysie mamy podaną pozycję dokumentację i nadzór. w jaki sposób mamy ją rozliczyć, jeżeli nie mamy faktur na geodetę i np. kierownika budowy a poniesiliśmy już koszty związane z wytyczeniem budynku itp. Bank uzna rozliczenie tej pozycji na podstawie zdjęć wybudowanego domu?

Odpowiedz
0 Lajków
olakny
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
07-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 552 wyświetleń)

Re: rozliczenie transz

olakny Cześć, nie potrzebujemy faktur i rachunków. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia z wykonanych prac wraz z dziennikiem budowy. Dokumenty możesz dołączyć po zalogowaniu do Mojego ING.
Wybierz zakładkę: Moje finanse > Kredyty (wybór kredytu) > Wnioski > Potwierdzenie spełnienia warunków umownych.  

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 535 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy