Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

czas procesowania wniosku skladanego przez infolinie

Witajcie, skladalem wniosek o kredyt hipoteczny przez infolinie, czy ktos z was rowniez korzystal z tej mozliwosci i moze podzielic sie informacja jak dlugo procesowany jest taki wniosek?

Odpowiedz
0 Lajków
mciek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
31-08-2021
Wiadomość 1 z 5 (3 244 wyświetleń)

Re.: czas procesowania wniosku skladanego przez infolinie

Tu można sledzić na jakim etapie jest wniosek; https://www.ing.pl/partner/indywidualni/hipoteka/proces-kredytowy
Odpowiedz
0 Lajków
brx123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
7
31-08-2021
Wiadomość 2 z 5 (3 214 wyświetleń)

Re.: czas procesowania wniosku skladanego przez infolinie

Pomyłka, wyżej jest link do strony z czasami procesowymi a tutaj mozna sprawdzic status swojego wniosku https://forms.ing.pl/DETeWniosekWormsExt/Wizardwfb.aspx?path=T3_MI-EndUserWormsExt-CAWK-STR&bankId=6...

Odpowiedz
0 Lajków
brx123
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
7
31-08-2021
Wiadomość 3 z 5 (3 212 wyświetleń)

Re.: czas procesowania wniosku skladanego przez infolinie

Hej, wiem jak sledzic pytanie czy ktos skladal wniosek ta metoda i czy moze sie pochwalic ile to trwalo badz trwa Emotikon: Język

Odpowiedz
0 Lajków
mciek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
0
31-08-2021
Wiadomość 4 z 5 (3 204 wyświetleń)

Re.: czas procesowania wniosku skladanego przez infolinie

To nie ma reguły, jak prześledzisz historię forum to kilka osób pisało, że niby jest to szybciej ale inni pisali, że normalny tryb. Wczesniej, te kilka miesięcy temu, nie było az tylu wniosków o kredyt co w ciągu ostatnich 2 miesięcy. 

Odpowiedz
0 Lajków
aaa12345
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
77
12
12-08-2021
Wiadomość 5 z 5 (3 195 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy