09-10-2025 21:28
15-10-2025 17:34
Tak, zmiany powinny być zgłoszone, oczywiście najlepiej dodać notatkę informującą o zakresie zmian i ich ew. wpływu na rozliczenie inwestycji. Możesz to zrobić przez wiadomość w Moim ING. Taką wiadomość wyślesz w Moim ING po wejściu w menu - ikona ludzika> Wiadomości> Napisz do nas> Prześlij dokumenty. Dodaj załącznik z informacją o zakresie zmian. W tej sytuacji nie powinno to mieć wpływu na kwestię rozliczenia inwestycji, bo nie zmienia się powierzchnia użytkowa.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |