Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zmiana terminu spłaty raty hipotecznej

Dzień dobry, w umowie kredytu widnieje zapis, według którego zmiana terminu spłaty raty jest dokonywana bezpłatnie. Moje pytanie dotyczy kwestii dokumentów, jakie muszę okazać w oddziale banku, żeby takiej zmiany dokonać. Czy wystarczy sam dowód osobisty?

Zaznaczę, że kredyt hipoteczny mamy wspólnie z żoną. Czy ona musi być też obecna podczas tych czynności, czy mogę to zrobić samodzielnie? Ewentualnie czy mogę posłużyć się pełnomocnictwem od żony?
Odpowiedz
0 Lajków
dp
dp
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
28-06-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 675 wyświetleń)

Re: Zmiana terminu spłaty raty hipotecznej

Na spotkanie powinni przyjść wszyscy kredytobiorcy. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty. Proponuję wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby ustalić termin spotkania ze specjalistą hipotecznym w oddziale banku.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
787
172
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 655 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

To są jakieś jaja! Rozumiem jeszcze, gdy ktoś ma konta firmowe i niektóre transakcje mogą ale nie muszą być "podejrzane"

Ale zwykłych Kowalskich?

Jak się przejrzy ogólnie internet, to podobne akcje są n

...

01-09-2024
Re.: Aktualny Czas wydania decyzji

Moj wniosek złożony 25 lipca i dalej na pkt 2. Juz raz chcieli papiery ktore i tak mają. Tragedia 

01-09-2024
Re: BLIK a bankomaty

No właśnie czytałem, że PEKAO ma jakieś systemy archaiczne. Ale ludzie i tak chwalą.

PKO BP przynajmniej ma nowy system (kilka lat temu stworzony) i dla tych co nie wiedzą, BLIK powstał w oparciu o sys

...

31-08-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy