Odpowiedz

Zmiana materiałów

Witam

Mam pytanie czy przy kredycie na budowe jeśli w kosztorysie wpisany był materiał porothern a został zmieniony na innego producenta (tez pustak) to musi to zostać zgłoszone? Rozliczenie kosztorysu leci wg harmonagramu czu ogólnie jakos całość trnaszy? (przykładowo robię instaalcje zamiast okien)

Dziękuję

Odpowiedz
0 Lajków
Ktos851
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-03-2017
Wiadomość 1 z 3 (5 558 wyświetleń)

Re.: Zmiana materiałów

Przykro mi, ale przez forum nie mam możliwości sprawdzenia warunków kredytu. W tej sprawie skontaktuj się z doradcą u którego składane były dokumenty.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (5 522 wyświetleń)

Re.: Zmiana materiałów

Zazwyczaj nie ma problemu.

Odpowiedz
0 Lajków
dawidt
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
59
35
04-10-2016
Wiadomość 3 z 3 (5 516 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Cześć, 

W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat? 

15-01-2026
Re: Likwidacja IKZE przed upływem 14 dni od otwarcia

Jeśli zawarłeś umowę IKZE oszczędnościowego internetowo, to możesz od niej odstąpić do 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie możesz złożyć w placówce. 

13-01-2026
Niedziałające skróty klawiszowe w polu kwota przy wykonywaniu przelewu

Chciałem zgłosić problem z niedziałającym skrótem klawiszowym w inpucie kwoty przelewu. Na starszej wersji ekranu przelewu działało to bez problemu. Obecnie jedynie to pole nie pozwala użyć skrótu ctr

...

13-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy