Odpowiedz

Zdolność oraz procedury kredytowe

Witam. Chciałabym wstępnie zorientować się czy jest szansa by otrzymać kredyt w państwa banku. Wartość nieruchomości wynosi ok. 350 000 zł, wkład własny 100 000 zł. Oboje z mężem pracujemy: ja mam umowę o pracę do końca grudnia 2016 (prację od października 2015), mąż obecnie ma również na czas określony, jednakże od pryszłego miesiąca przechodzi na umowę na czas nieokreślony. Łącznie zarabiamy ok. 5000 zł netto. Czy mamy szanse na kredyt? 

Proszę mi także powiedzieć, czy kredyt może obejmować wykończenie mieszkania (kupujemy na ryku pierwotnym) oraz jak wygląda procedura kredytowa? Co powinniśmy dostarczyć do banku (czy np. wystarczyłaby umowa rezerwacyjna od dewelopera)? 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
alex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 302 wyświetleń)

Re.: Zdolność oraz procedury kredytowe

Bank akceptuje umowę o prace na czas nieokreślony, jeżeli dochód jest uzyskiwany od  min. 3 miesięcy. Umowa o pracę na czas określony jest akceptowana,  gdy jest uzyskiwany regularny dochód z tego tytułu od min. 6 miesięcy i umowa na dzień składania wniosku jest zwarta na co najmniej 12 miesięcy. Do minimalnego okresu uzyskiwania dochodów liczony jest cały staż pracy.

W chwili obecnej nie możemy zaakceptować Twojej umowy. Bank, dokonując oceny możliwości spłaty przez kredytobiorcę bierze pod uwagę m.in. źródło i wysokość miesięcznych dochodów, aktualne zatrudnienie, posiadane zobowiązania. Bardziej szczegółowej analizy zdolności kredytowej można dokonać na spotkaniu z naszym doradcą w oddziale albo podczas rozmowy z infolinią banku.

Ponieważ zależy nam na współpracy z Tobą zapraszam do kontaktu z bankiem w wygodny sposób poprzez:
- wypełnienie formularza internetowego,

- kontakt telefoniczny pod numer 32 357 00 65. Infolinia jest czynna w dni robocze od godziny 08:00 do 20:00 oraz w soboty od godziny 08:00 do 16:00,

-  placówkę banku z obsługą kredytów hipotecznych .

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 189 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy