Odpowiedz

Zdolność kredytowa

Witam.

Mam zamiar ubiegać się u Państwa o kredyt hipoteczny. Mam na zarezerwowane mieszkanie z rynku wtórnego, koszt 180000zł. Chciałbym się dowiedzieć jakie mam możliwości u Państwa w banku.

Mam 26 lat, umowę od 12 miesiecy na czas nieokreślony, średni dochód z 3 miesiecy wynosi 2889,68zł. Raty które posiadam to 710zł, nie posiadam karty kredytowej i limitu w koncie.

Posiadam wkład własny 36000zł, ale jeżeli będzie taka możliwość skorzystam z 10% wkłądu własnego tj. 18000zł ponieważ chciałbym wyremontować mieszkanie. A czy można mieć np. 15% wkładu własnego?

Interesuje mnie kredyt na 20-25 lat. najlepiej z ratami malejącymi.

Jeżeli zdolność będzie zbyt niska może mnie wspomóc mama która ma dochód średni 2596,47zł. Ma 52 lata i pracuje 30 lat w jednym zakładzie pracy. Posiada nieruchomość.

Jakie potrzebuję dokumenty. Oczywiście mogę przenieść wynagrodzenie i konto do ING.

Odpowiedz
0 Lajków
PanJan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 160 wyświetleń)

Re.: Zdolność kredytowa

Z wstępnej symulacji wynika że możesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny, ostateczną decyzję podejmiemy na podstawie kompletu złożeniu dokumentów.

Finansujemy do 80% wartości nieruchomości, wymagamy przynajmniej 20% wkładu własnego.

Z nami możesz załatwić kredyt hipoteczny bez wychodzenia z domu. Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie, dokumenty przesyłane są online, a do oddziału zaprosimy Cię tylko raz - aby podpisać umowę.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 043 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy