Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Zaświadczenie Brutto - Netto do kredytu hipotecznego

Dzień dobry 

Ubiegamy się o kredyt hipoteczny, pracodawca (duża korporacja) niestety upiera sie że nie może wystawić zaświadczenia Netto i wypisuje wszytsko Brutto powołując się na zbyt wiele składników wynagrodzenia. Bank ING takiego zaświadczenia nie chce przyjąć upierając się że ma być Netto no i koło się zamyka. Co w takiej sytuacji ma zrobić szary człowiek próbujący otrzymać kredyt hipoteczny?

Odpowiedz
0 Lajków
szymon1101
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (885 wyświetleń)

Re.: Zaświadczenie Brutto - Netto do kredytu hipotecznego

W opisanej przez Ciebie sytuacji prosimy o kontakt z naszymi doradcami hipotecznymi. Możesz się w tej sprawie umówić na spotkanie https://www.ing.pl/kontakt - Umów spotkanie ze specjalistą.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
438
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (829 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Karta nagle zastrzeżona?

Próbowałem kupić grę przez internet płacąc kartą. Płatność pare razy nie przeszła, więc spróbowałem zapłacić przez Google Pay. A tu zamiast potwierdzenia przychodzi mi wiadomość "Zablokowaliśmy próbę

...

27-09-2024
Re.: Weryfukacja dwuetapowa przy płatnościach BLIK

O dodatkowe potwierdzenie SMSem możemy poprosić w dowolnym momencie. Natomiast taka sytuacja, jaką opisujesz, może się pojawiać przez jakiś czas (najczęściej kilka dni) po pobraniu nowej aplikacji, ze...

27-09-2024
Zmiana rodzaju oprocentowania po złożeniu wniosku

Dzień dobry. 20.09.2024r. złożyłam wniosek w procesie NWH. Trwa analiza. Dziś przeczytałam, że od 30.09 przywracacie oprocentowanie zmienne do kredytów hipotecznych. Czy w trakcie analizy można będzie

...

27-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy