Odpowiedz
Highlighted
Witam, jestem posiadaczem kredytu hipotecznego i w umowie mam uwzględnione że co miesiąca musze mieć wpłaty na konto minimum 2tys zł
Musze tak mieć przez przynajmniej 2 lata jak pamiętam bo inaczej wzrośnie mi rata..
Mam też założony debet na koncie 2tys zł
Jeśli wybiorę te 2 tys debetu to wplata na konto musi wynieść 4tys zł czy nadal 2tys?
Odpowiedz
0 Lajków
michal8700
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
5
0
04-08-2016
Wiadomość 1 z 2 (1 900 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Wpłaty

[ Edytowane ]

@michal8700 Comiesięczne wpływy na konto w kwocie min. 2 tys. zł powinny być zgodnie z umowa kredytową przez 3 lata od daty podpisania umowy. Nie będziemy weryfikować źródła z jakiego pochodzą pieniądze (wpłata własna, przelew z innego banku) oraz nie musi być to wpływ jednorazowy.

Ważne jest żeby na przestrzeni całego miesiąca łączna kwota wpływów była na poziomie min. 2 tys. zł, niezależnie od innych posiadanych produktów np. debetu w koncie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
224
56
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 857 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zwrot prowizji.

Jeżeli całkowicie spłacisz pożyczkę gotówkową- do 14 dni proporcjonalnie dostaniesz zwrot prowizji na konto.
Nie musisz nic dodatkowo robić- dzieje się to automatycznieEmotikon: Szczęśliwy

30-05-2020
Zwrot prowizji za nadplate kredytu

W lutym 2016 roku skorzystalam z kredytu hipotecznego. W miedzy czasie nadplacalam kredyt i za kazdym razem ING pobiera z mojego konta prowizje 2% od nadplacanej kwoty. Po wyroku TSUE jest szansa na z

...

30-05-2020
Re: Wpłatomat wciągnął pieniadze

Przykro mi, że urządzenie nie zaksięgowało pieniędzy na Twoim koncie😔
Dwa tysiące złotych to niemała suma.
Trudno odnieść mi się do informacji od Pani z ochrony, że urządzenie jest ,,trefne".
Jeżeli

...

30-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy