Czy są jakieś szczególne wymagania co do sposobu wpłaty wkładu własnego w przypadku 2 wnioskodawców. Czy przelew może być z kliku kont bankowych oraz ppk. Czy ma znaczenie udział w akcie notarialnym wnioskodawców? Tj czy jeżeli wnioskodawcy mają po 50/50 procent udziałów to czy całość może wpłacić jeden z winoskodawców. Ogólnie czy są tu jakieś wymagania. Typu oboje propcojonalnie do udziałów w akcie notarialnym. Czy może wszystkie środki w jednym przelewie zebrane wcześniej na wspólnym koncie. Czy może totalnie nie ma to znaczenia i może być kilka przelewów w dowolnych proporcjach z dowolnych kont. Co później muszę dostarczyć jako potwierdzenie dokonania wniesienia wkładu własnego?