Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: Wiele wnioskow bez mozliwosci wnioskowania z wyprzedzeniem

Powtórzę, zgodnie z z ustawa konsument moze wnioskowac w postaci papierowej badz elektronicznej. Wniosek w takiej postaci i zgodny z trescia art. 73 pkt. 6-7, zatem zawierajacy informacje o jednym lub wielu okresach zawieszania, jest w swietle ustawy wazny. Czy mimo to ING bedzie taki zgodny z ustawa wniosek odrzucac?

onlyoneme
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
99
56
14-07-2022
Wiadomość 11 z 12 (1 616 wyświetleń)

Re: Wiele wnioskow bez mozliwosci wnioskowania z wyprzedzeniem

Tematem utrudniania przez ing składania wniosków o wakacje kredytowe zajęła się już prasa.

 

https://bezprawnik.pl/ing-bank-utrudnia-zlozenie-wniosku/ 

 

Mam nadzieje, że ing przemyśli swoje stanowisko i umożliwi kredytobiorcom złożenie jednego wniosku na zawieszenie całej ustawowo dopuszczonej ilości rat, a nie będzie wymagał złożenia aż 8! wniosków.

bosman10
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
8
24-07-2022
Wiadomość 12 z 12 (1 568 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy