Odpowiedz

Wakacje kredytowe

Witam
Czy można anulować błędnie złożony wniosek o wakacje kredytowe? I czy jest możliwość złożenia wniosku ponownie ? Rata płatna do 5.08.2022
Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
maslana1990
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
31-07-2022
Wiadomość 1 z 3 (1 847 wyświetleń)

Re.: Wakacje kredytowe

Też chętnie się dowiem, proszę bank o odpowiedź
Odpowiedz
0 Lajków
Pitu88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
01-08-2022
Wiadomość 2 z 3 (1 763 wyświetleń)

Re: Wakacje kredytowe

W ciągu 14 dni od złożenia możesz odstąpić od wniosku. Po przyjęciu odstąpienia będzie możliwość ponownego zawnioskowania. Sposób, w jaki można odstąpić od wniosku o zawieszenie spłaty, opisujemy pod tym linkiem: https://www.ing.pl/kontakt/pomoc-dla-kredytobiorcow/zawieszenie-splaty-kredytu-hipotecznego w zakładce "Czy mogę zrezygnować z wniosku po tym, gdy go złożę?". 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 3 z 3 (1 650 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy