Odpowiedz

Uruchomienie kredytu

Cześć,

Mam pytanie. Czy ING trzyma się terminy 10 dni roboczych na uruchomienie kredytu?
Mam sprzedających, którzy raz zostali oszukani przez kupującego i może być ciężko odebrać mieszkanie przed otrzymaniem kasy.
Czy idąc po akcie notarialnym mogę liczyć na jakieś potwierdzenie z banku, że dyspozycja została złożona i że bank im kasę wyśle, żeby mi przekazali mieszkanie w tym samym dniu? Czy średnio?
Odpowiedz
0 Lajków
katpru1996
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
26-07-2024
Wiadomość 1 z 2 (2 452 wyświetleń)

Re.: Uruchomienie kredytu

10 dni roboczych na uruchomienie jest terminem maksymalnym. Jest możliwość, że pieniądze zostaną przelane do sprzedającego wcześniej. Dyspozycja jest w oddziale składana w formie pisemnej i otrzymasz swój egzemplarz wniosku o uruchomienie kredytu hipotecznego.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
334
65
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 243 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: KeePass 2.x - Pickchars i maskowanie hasło

Dzieki, uwielbiam Keepassa ale tej funkcji jeszcze nie widzialem "Pickchars" ( albo inaczej mowiac, dawno nie bylem zmuszony do takiej autoryzacje ; ] )

U mnie dziala tak, loguje sie poprostu uzywajac

...

19-09-2024
Re.: Zmiana taryfy ing dla firm (JDG)

Może to AI a nie specjaliści pisze więc jest na jedno kopyto Emotikon: Szczęśliwy

18-09-2024
Re.: Orlen w portfelu

"Na chwilę obecną" czyli jednak coś pozytywnego w tym temacie może się zadziać. Oby było jak najlepiej

18-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy