Odpowiedz

Spłata kredytu hipotecznego

Witam. 4 lata temu wzięłam kredyt hipoteczny na mieszkanie. Regularnie go nadpłacałam i w przyszłym miesiącu planuję spłacić całość. Chciałabym zapytać czy po spłacie kredytu dostanę w dokumentacji z banku takie informacje jak np całkowity koszt kredytu, Łączna kwota odsetek?
Odpowiedz
0 Lajków
Natalija
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
22-02-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 349 wyświetleń)

Re: Spłata kredytu hipotecznego

Po spłacie kredytu otrzymasz od nas dokumenty potrzebne do wykreślenia hipoteki. Zaświadczenie o poniesionych kosztach kredytowych (np. odsetki za okres kredytu, koszty ubezpieczenia), możesz zamówić samodzielnie. Możesz to zrobić kontaktując się z infolinią 32 357 00 57 albo przez Moje ING (w zakładce : Usługi - Dokumenty i zaświadczenia - Zaświadczenia -  Kredyt spłacony i tam wybierasz jakie informację mają być zawarte na takim dokumencie.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MateuszS
Moderator
Moderator icon
153
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 280 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Mieszkanie od ojca

Dzień dobry,
mieszkam obecnie w mieszkaniu rodzinnym. Moja mama zmarła kilkanaście lat temu, a ojciec sie wyprowadził do swojej drugiej żony.

Mam również brata i ojciec zadecydował ze mamy sie dogadać c...

17-05-2024
Wakacje Kredytowe-weryfikacja banku

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób bank weryfikuje składane oświadczenia oraz wnioski ? Jakimi metodami się kieruje podczas weryfikacji dochodów gospodarstwa domowego oraz czy RdD jest rzec...

17-05-2024
Re: Czas oczekiwania na pożyczkę gotowkowa

Nie mamy tutaj dostępu do Twoich danych i nie możemy sprawdzić wniosku. Skontaktuj się z nami na czacie, który znajdziesz w aplikacji na dole. Po akceptacji wniosku, przelew zwykle następuje natychmia

...

17-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy