Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Skrócenie okresu kredytowania a minimalna nadpłata kredytu

Dzień dobry,

Mam następujące pytania:

1. Czy przy nadpłacie kredytu w wysokości 1000/1500 zł, przy kwocie kredytu około 2500 zł można skrócić okres kredytowania. Innymi słowy, ile musi wynosić minimalna nadpłata, aby móc skrócić okres kredytowania?
2. Czy w ww. sytuacji aneks jest płatny?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Gin_Ichimaru
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
31-07-2024
Wiadomość 1 z 2 (760 wyświetleń)

Re.: Skrócenie okresu kredytowania a minimalna nadpłata kredytu

[ Edytowane ]

Jeśli masz możliwość skrócenia okresu kredytowania przez bankowość elektroniczną, to nie podpisujesz aneksu i nie ponosisz opłat. A czy uda Ci się skrócić okres, jeśli nadpłata jest niższa niż część kapitałowa raty? Może po prostu sprawdź. U mnie czasem było to możliwe (choć chyba tylko na początku, po wprowadzeniu możliwości skracania przez bankowość elektroniczną), teraz raczej dostaję komunikat, żeby nadpłacić więcej.

czarna666
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
142
45
01-04-2020
Wiadomość 2 z 2 (707 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy