Odpowiedz

Rzeczoznawca

Na poprzednie pytanie dostałam satysfakcjonująca odpowiedź, więc pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanie 🙃 czy na etapie wyceny rzeczoznawca kontaktuje się z nami-kredytobiorcami? Czy jedyny znak, że jest już po wycenie to zmiana statusu wniosku na krok 5 podejmujemy decyzję? Wniosek składany przez doradcę. Dziękuję za informację, pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Kiniak321
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
24-06-2021
Wiadomość 1 z 3 (1 603 wyświetleń)

Re.: Rzeczoznawca

Rzeczoznawca skontaktował się z nami tylko w celu zweryfikowania danych kontaktowych do dewelopera oraz powiedział nam kiedy wybiera się na budowę. Potem już tylko w systemie widzieliśmy, że bank otrzymał wycenę.

Odpowiedz
0 Lajków
martek94
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-07-2021
Wiadomość 2 z 3 (1 563 wyświetleń)

Re: Rzeczoznawca

Kontakt ze strony rzeczoznawcy następuje po zleceniu wyceny, na początku. Po wykonaniu wyceny, rzeczoznawca wysyła dokumenty do Banku, a my przygotowujemy ostateczną decyzję. Pewnym sygnałem, że wycena wpłynęła, może być zmiana statusu wniosku na informację, że przygotowujemy decyzję ostateczną.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
92
16
14-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (1 521 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy