Odpowiedz

Pracodawca w restrukturyzacji

Witajcie.
Mam pytanko. Klient stara się o kredyt hipoteczny. Ma dwa źródła dochodów - UoP i własna DG. Dochody ma naprawdę niezłe, ale pracodawca od 2 lat ma status "w restrukturyzacji" (bój ze skarbowką - wygrany w sądzie przez spółkę) i teraz część banków nie chce brać pod uwagę tego źródła dochodu, mamy już dwa negatywy. Branie pod uwagę tylko zysk z DG drastycznie obniży zdolność kredytową.

I teraz moje pytanie: czy ING w takiej sytuacji też z automatu da negatywa czy podejdzie bardziej rozwojowo?

Mieliście taką sytuację?
Odpowiedz
0 Lajków
Budrys
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
09-12-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 516 wyświetleń)

Re.: Pracodawca w restrukturyzacji

Negat po weryfikacji analityka 100%
Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
12
12-11-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 480 wyświetleń)

Re: Pracodawca w restrukturyzacji

Przykro mi, ale w tej sytuacji nie będziemy mogli pomóc Emotikon: Smutny Nie akceptujemy dochodu, jeśli pracodawca jest w restrukturyzacji.

 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 412 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy