Odpowiedz

Operat szacunkowy

Czy do zlecenia rzeczoznawcy operatu szacunkowego działki pod budowę domu potrzebne jest prawomocne pozwolenie na budowę? Czy taki operat można zrobić jeszcze przed otrzymaniem pozwolenia bo dotyczy on wartości działki ?
Odpowiedz
0 Lajków
Kobieta
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
4
26-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 264 wyświetleń)

Re: Operat szacunkowy

Operat szacunkowy można zrobić przed uzyskaniem pozwolenia na budowę. Prawomocne pozwolenie na budowę będzie potrzebne dopiero do złożenia wniosku kredytowego. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
136
34
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 165 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING Księgowość a Nowy Ład 2.0

Dzień dobry,

jak będzie wyglądała możliwość odliczenia składki zdrowotnej od dochodu w systemie (w przypadku rozliczania się podatkiem liniowym)?

Co w przypadku jeśli część składki zdrowotnej (prognoz

...

27-06-2022
Re: Płatności za granicą - jak najtaniej w ING??

Dziękuję za odpowiedź.

Troszkę jeszcze pytań Emotikon: Mrugający (wytłuszczone to Twoje cytaty)

Karta Mastercard jest świetnym rozwiązaniem, jeśli konto walutowe w euro to nasz jedyny produkt w banku.

To w takim razie po

...

27-06-2022
Re: aplikacja mobilna , dodanie zaufanego urządzenia , nie mogę zainstalować aplikacji na tel

Proszę, sprawdź w bankowości internetowej, czy przed numerem do autoryzacji jest wpisany numer kierunkowy +48. Upewnij się również, czy nie masz zablokowanych połączeń z od nieznanych nadawców. Jeśli

...

27-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy