Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Okres karencji a okres budowlany - kredyt hipoteczny.

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie kredytu hipotecznego. Niedługo będę uruchamiał ostatnią transze i chciałbym zrezygnować już z okresu karencji i rozpocząć spłatę kredytu hipotecznego. Jednoczenie może się zdarzyć, że będę wnioskował o wydłużenie okresu budowlanego z 24 na 36 miesiące.

Czy jedno z drugim wchodzi w konflikt? Czy może po uruchomieniu ostatniej transzy zrezygnować z okresu karencji pozostając w wydłużonym okresie budowlanym?

Odpowiedz
0 Lajków
errorfree
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
05-05-2020
Wiadomość 1 z 2 (5 501 wyświetleń)

Re: Okres karencji a okres budowlany - kredyt hipoteczny.

Tak możesz skrócić okres karencji i zacząć już płacić pełne raty kapitałowo odsetkowe, jeśli uruchomisz całość kredytu. I jak najbardziej, bez przeszkód dopuszczamy możliwość wydłużenia okresu budowlanego. Oba wnioski złożysz przez swoją bankowość internetową, w szczegółach swojego kredytu. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
498
88
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (5 416 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Konto na minusie

Hejka Wszystkim

 

Mam problem z moim kontem.

 

Ponieważ mam konto na -0,22 i bo bank mi pobrał koretkę z dnia 15/01/2026 a płaciłam kartą z dnia 13.01.2026.

 

Bardzo potrzebuje pomocy i nie wiem co zrobić.

 

...

19-01-2026
Re: Bankomat zjadł pieniadze przy wplacie blik

poprosiłbym o uznanie warunkowe ponieważ muszę jak najszybciej spłacić zobowiązania a to nie może czekać

19-01-2026
Re: Bankomat zjadł pieniadze przy wplacie blik

Tutaj nie mamy wglądu w Twoją reklamację i nie możemy sprawdzić jej statusu. Zrobisz to samodzielnie w Moim ING lub skontaktuj się z naszymi specjalistami na czacie w Moim ING.

19-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy