Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Obniżenie stóp procentowych a kredyt ze stałym oprocentowaniem

Również zdecydowaliśmy się na przełomie roku na kredyt ze stałym oprocentowaniem. Domyślam się, że na aneksowanie umowy nie ma szans.
Ale czy przynajmniej działa to tak, że szybciej spłacę odsetki? Mój brat w dawnym Deutsche Banku ma opcję stałej raty (nie stałego oprocentowania) i dzięki obniżce stóp okres kredytowania u niego znacznie się skrócił ze względu na to, że różnica automatycznie księgowana jest jako nadpłata.

Odpowiedz
0 Lajków
pannadona
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-06-2020
Wiadomość 11 z 12 (1 922 wyświetleń)

Re: Re.: Obniżenie stóp procentowych a kredyt ze stałym oprocentowaniem

Jeśli oprocentowanie kredytu jest stałe, przez okres 5 lat nic się w tym przypadku nie zmieni. Dopiero po tym okresie zaproponujemy inne oprocentowanie lub będziesz mogła wybrać opcję oprocentowania zmiennego.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 12 z 12 (1 860 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Pełnomocnictwo do zawarcia umowy - problemy.

W marcu złożyłam razem z drugą osobą wniosek o kredyt hipoteczny. Czekałyśmy długo na decyzję. W czasie, gdy miała zapaść decyzja ostateczna druga osoba miała zaplanowany miesięczny wyjazd. Skontaktow

...

14-05-2024
Wypłata Euro w Polsce z konta walutowego Euro

Dzień dobry,

Jadę na wakacje do Włoch i muszę zamienić złotówki na euro (w gotówce). Akurat mam konto walutowe euro i może byłoby taniej wpłacić złotówki na konto, zamienić je w kantorze ING na euro, a

...

14-05-2024
Re: Re.: Wnioski o wakacje kredytowe

Dziękuję za wyjaśnienie 😁. Pozdrawiam.

14-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy