Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Najem nieruchomości a zdolność kredytowa

[ Edytowane ]

Witam,

Chciałem zapytać czy bank akceptuje dochody z tytułu wynajmowania nieruchomości (mieszkań, lokali usługowych) i jakie warunki należy spełnić żeby ten dochód był przez bank akceptowany (długość umowy, strony umowy, etc.). W jaki sposób należy udokumentować ten dochód (np. w przypadku płatności gotówkowych).

Odpowiedz
0 Lajków
atapi
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
6
4
28-10-2019
Wiadomość 1 z 2 (709 wyświetleń)
Highlighted

Re: Najem nieruchomości a zdolność kredytowa

Przykro mi, ale w przypadku wnioskowania o kredyt hipoteczny, nie akceptujemy tego dochodu Emotikon: Smutny

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Moderator
Moderator icon
369
97
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (652 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Dokładnie, coraz więcej osób ma takie telefony, a ING jak i reszta banków ma ich gdzieś. Wstyd, zrobienie takiej aplikacji dla nich to chwila moment. Zdecydowanie duży minus dla banku. Analizują kolej

...

05-06-2020
Re: Re.: Wniosek o kredyt czas oczekiwania

Ja mam pytanie dotyczące dostarczania dodatkowych dokumentów. U mnie zdarzyło się już 2 razy, że będę musiał coś dosyłać. Bardzo mnie ciekawi czy analitycy poważnie podchodzą do tego, co robią? Skoro

...

05-06-2020
Re.: Decyzja wstępna - Rzeczoznawca

Proszę Pana, zazwyczaj jest tak że kredytobiorca nie ma nawet wglądu do operatu wykonanego przez rzeczoznawcę bankowego, nie mówiąc o jakimkolwiek kontakcie. Pan miał szczęście i bardzo się cieszę bo

...

05-06-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy