Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Nadpłata i wpływ zmiany harmonogramu

Witam.

Zwracam się do Was, ponieważ mam wątpliwość i chciałbym poznać na nią fachową odpowiedź.
Mianowicie, planuję wziąć wakacje kredytowe w sierpniu i wrześniu oraz listopadzie i grudniu tego roku. Korzystając z programu, „zaoszczędzone” pieniądze chcę przeznaczyć na nadpłatę kredytu wraz ze skróceniem okresu. Wiem, że należy złożyć aneks najpóźniej 3 m-ce od dokonanej nadpłaty..
Wątpliwość moją budzi jedynie zapis o „nie wyższej racie...”. We wrześniu mam aktualizację harmonogramu i pewne jest, iż rata będzie wyższa o minimum 4 niewliczone wcześniej podwyżki stóp. Jak zapis ten ma się do mojej sytuacji i jak wpłynie to na planowane skrócenie okresu?
Z góry dziękuję za wyjaśnienie tematu !
Kamil89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
21-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 098 wyświetleń)

Re: Nadpłata i wpływ zmiany harmonogramu

Możesz skontaktować się z naszymi doradcami na infolinii (32 357 00 57) lub czacie i doradca przygotuje dla Ciebie taką kalkulację. Jak będzie wyglądać Twoja rata i koszty kredytu po nadpłacie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 004 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry
We wtorek 9.04 otrzymałam decyzje ostateczna, w piątek podpisałam już umowę.
Trzymam kciuki, żeby u Państwa wszystko szybko i pomyślnie poszło

15-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Wyobraźcie sobie jak bardzo idiotyczna jest ta argumentacja o bezpieczeństwie związanym z nieujawnianiem danych kart w APLIKACJI XD Waszak wszyscy się zgodzimy, że zdecydowanie bardziej bezpieczne jes...

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy