Odpowiedz
Witam, mam pytanie dotyczące kredytu hipotecznego, a zmian w projekcie które wychodzą podczas budowy. Czy jeżeli podczas budowy zmienimy umiejscowienie ściany działowej albo zmienimy sposób ogrzewania z gazu (taki jest w projekcie) na ogrzewanie ekogroszkiem musze o tych zmianach powiadomić Bank? Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdaMarOrz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-03-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 648 wyświetleń)

Re: Kredyt

Witaj,
tak, prosimy o zgłoszenie zmian do projektu. Po spłacie kredytu porównamy zdjęcia nieruchomości z wcześniejszym projektem. Projekt powinien być zgodny, ze zdjęciami.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1155
226
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 624 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dodanie opcji odświeżania salda w aplikacji

Dziękujemy za sugestię 😉

14-08-2026
Re: Re.: blokada środków pod przelew z datą przyszłą

Obecnie nie pracujemy nad udostępnieniem takiej funkcji, natomiast Twój głos przekazałam do odpowiedniej jednostki w banku Emotikon: Szczęśliwy

14-08-2026
Dodanie opcji odświeżania salda w aplikacji

Proponuję dodanie w aplikacji ING opcję ręcznego odświeżania salda np. poprzez przeciągnięcie ekranu z góry na dół albo kliknięcie ikony. Teraz żeby sprawdzić aktualne saldo trzeba całkiem wyjść z apl

...

14-08-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy