Odpowiedz

Kredyt pod 2 hipoteki

Witam.
Jestem właścicielem mieszkania, nieobciążonego hipoteka.
Chcę kupić dom bez wkładu własnego ale pod hipotekę kupowanego domu i posiadanego mieszkania. Ale posiadam inne zobowiązania np. kraty kredytowe.
Czy jest taka możliwość w Państwa banku?
Odpowiedz
0 Lajków
Raf78
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
31-01-2024
Wiadomość 1 z 2 (708 wyświetleń)

Re: Kredyt pod 2 hipoteki

Dziękujemy za zainteresowanie naszą propozycją. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. 
Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING wybierz: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając kolejno: Kontakt -> Umów spotkanie. 

 

Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będziesz mógł zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
71
11
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (638 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Zmiany w prowizjach -

To teraz powiedzcie proszę, jak pozbyć się tych reklam przed moimi produktami w aplikacji w taki sposób, aby nie płacić za konto firmowe. Od 1 marca wymagacie włączenia zgód marketingowych, a jedyną o

...

28-02-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

To teraz powiedzcie proszę, jak pozbyć się tych reklam przed moimi produktami w taki sposób, aby nie płacić za konto firmowe. Od 1 marca wymagacie włączenia zgód marketingowych, a jedyną opcją pozbyci

...

28-02-2024
Re: Jak skorzystać z API i pobrać stan konta?

Korzystam z Moje ING i mam Konto z Lwem Direct.

28-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy