Odpowiedz

Kredyt hipoteczny na macierzyńskim

Dzień dobry, 

czy przebywając na urlopie macierzyńskim (wcześniej też chorobowe), gdzie świadczenie wypłaca pracodawca (umowa na czas nieokreślony) w zaświadczeniu o źródle i wysokości miesięcznych dochodów pracodawca powinien uwzględnić wypłaty z tych świadczeń?

Odpowiedz
0 Lajków
ann890
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-03-2024
Wiadomość 1 z 2 (858 wyświetleń)

Re: Kredyt hipoteczny na macierzyńskim

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

 

Na kontakt z naszym specjalistą możesz się umówić w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING wybierz: Pomoc i kontakt (na dole strony) -> Skontaktuj się -> Spotkania ze specjalistą ING. Możesz również umówić się na stronie www.ing.pl wybierając Kontakt (na dole strony) -> Umów spotkanie. 
 

Z dostępnych opcji polecam wybór spotkania wideo, na którym możesz porozmawiać z dowolnego miejsca, nie tracąc czasu na dojazd. Rozwiązanie to jest bardzo proste – nie trzeba niczego instalować, wystarczy wejść w linka, który prześlemy na mejla. Będziesz mogła zobaczyć naszego specjalistę oraz przygotowane materiały.

 

Przed spotkaniem zapraszamy do sprawdzenia maksymalnej możliwej kwoty kredytu na naszej stronie www.ing.pl , w zakładce Kredyty i pożyczki, wybierając Kredyt hipoteczny, a potem Oblicz ratę i zdolność kredytową.
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
96
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (782 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Mieszkanie od ojca

Dzień dobry,
mieszkam obecnie w mieszkaniu rodzinnym. Moja mama zmarła kilkanaście lat temu, a ojciec sie wyprowadził do swojej drugiej żony.

Mam również brata i ojciec zadecydował ze mamy sie dogadać c...

17-05-2024
Wakacje Kredytowe-weryfikacja banku

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób bank weryfikuje składane oświadczenia oraz wnioski ? Jakimi metodami się kieruje podczas weryfikacji dochodów gospodarstwa domowego oraz czy RdD jest rzec...

17-05-2024
Re: Czas oczekiwania na pożyczkę gotowkowa

Nie mamy tutaj dostępu do Twoich danych i nie możemy sprawdzić wniosku. Skontaktuj się z nami na czacie, który znajdziesz w aplikacji na dole. Po akceptacji wniosku, przelew zwykle następuje natychmia

...

17-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy